Banner

Banner

Titulli Ardian Bujupi ft Xhensila - CIKA CIKA
Ndëgjuar 91,277,707
Shkarkuar 16,454
Pëlqyer 396,413
Publikuar 01/06/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) & Ardian Bujupi
Produced by Master HP
Co-Produced by Avaxus
Mixing by Avaxus
Video by Pro Video
Follow the performing artists on Instagram:
@ardianbujupi
@xhensilamyrtezaj

Spotify: https://spoti.fi/2Havn4F
iTunes: https://apple.co/2svAFCv
Google Play: https://bit.ly/2J3DYfi
AppleMusic: https://apple.co/2svAFCv
Deezer: https://bit.ly/2JpKlZO

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store