Banner

Banner

Titulli Trimi - Hava Hava
Ndëgjuar 8,388,132
Shkarkuar 7,295
Pëlqyer 50,175
Publikuar 09/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Get the song here: https://fanlink.to/HavaHava

Produced by : Edlir Begolli
Lyrics: Edlir Begolli & Trimi Jetullahu
Video :XLFilms
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store