Banner

Banner

Titulli BimBimma ft KeepMan - HipHop
Ndëgjuar 37,972
Shkarkuar 567
Pëlqyer 665
Publikuar 15/06/2018

Informatat e këngës
Beat: LENNOX
rec/mic: FATON DOLAKU

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store