Banner

Banner

Titulli BimBimma ft Taste2 - MVK
Ndëgjuar 2,923
Shkarkuar 163
Pëlqyer 50
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


20.BimBimma - MVK ft. Taste2

____________________________

✔️ Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
► https://smarturl.it/SubscribeBIMBIMMA

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/BimaAlbum

____________________________

🎵 Beat: Severebeats
🎵 Mix/rec/master: Faton Dolaku

✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

🎤 Connect with TASTE2:
Instagram ► https://www.instagram.com/t4ste2/

🎵 Connect with FATON DOLAKU :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🔊 Listen Albanian Hits Playlist on YouTube
👉 https://smarturl.it/MuzikeShqipOnYouTube
🔊 Listen Albanian Hits Playlist on Spotify
👉 https://bit.ly/ShishaClubHitsSpotify

____________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#bimbimmataste2 #mvk #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store