Banner

Banner

Titulli Cozman ft. Agon Amiga - E jemja
Ndëgjuar 5,164,898
Shkarkuar 2,496
Pëlqyer 18,628
Publikuar 18/06/2018

Informatat e këngës
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing

Did you subscribe to BIG DEAL RECORDS Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2LLBy6O

_______________________________

Connect with BIG DEAL RECORDS:
Instagram ► https://www.instagram.com/bigdealrec

Connect with COZMAN:
Instagram ►https://instagram.com/Cozman

Connect with AGON AMIGA:
Instagram ►https://instagram.com/agon.amiga

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Lyrics & Melody: AGON AMIGA & COZMAN
Video: MOJO PRODUCTION
Extra Vocals (CHORUS): TIM
Executive Producer: COZMAN

_______________________________

© & ℗ BIGDEAL RECORDS & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store