Banner

Banner

Titulli Soni Malaj ft. Agon Amiga, Daim Lala - Ta Fala
Ndëgjuar 2,430,888
Shkarkuar 250
Pëlqyer 11,804
Publikuar 13/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

Soni Malaj ft. Agon Amiga & Daim Lala - Ta Fala

_______________________________

Did you subscribe to BIG DEAL RECORDS Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2LLBy6O

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/TaFalaOnline

_______________________________

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Lyrics: AGON AMIGA / VIGAN SULEJMANI / DAIM LALA
Video: ALBAN SELIMAJ
Executive Producer: BIGDEAL RECORDS / VIZIONI LIBONIA

Published by : FOLE PUBLISHING

_______________________________

Connect with BIG DEAL RECORDS:
Instagram ► https://www.instagram.com/bigdealrec

Connect with SONI MALAJ:
Instagram ► https://www.instagram.com/soni_malaj

Connect with AGON AMIGA :
Instagram ► https://instagram.com/agon.amiga

Connect with DAIM LALA:
Instagram ►https://www.instagram.com/daimlalaofficial

Connect with VIZIONI LIBONIA:
Instagram ► https://www.instagram.com/vizionilibonia

Connect with ALBAN SELIMAJ:
Instagram ► https://www.instagram.com/albanselimajj

Connect with ADONIS KRASNIQI:
Instagram ► https://www.instagram.com/adoniskrasniqi1

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © FOLE PUBLISHING & BIGDEAL RECORDS. All Rights Reserved.

#TAFALA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store