Titulli Daim Lala - 1999
Ndëgjuar 775
Shkarkuar 46
Pëlqyer 2
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Daim Lala - 1999 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store