Titulli Flora Gashi x Daim Lala - Tallava
Ndëgjuar 878
Shkarkuar 74
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi x Daim Lala - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store