Titulli Azem Lukaj - Ku tka lala moj picirruke
Ndëgjuar 528
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 18/12/2022

Texti i këngës

Azem Lukaj - Ku tka lala moj picirruke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store