Titulli Azem Lukaj x Fatmir Hoxha - Ku po knojne kto dy kumrija
Ndëgjuar 645
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Azem Lukaj x Fatmir Hoxha - Ku po knojne kto dy kumrija - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store