Titulli Ismet Demaj x Fatmir Hoxha - Jalla mor bylbyl
Ndëgjuar 236
Shkarkuar 27
Pëlqyer 1
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Ismet Demaj x Fatmir Hoxha - Jalla mor bylbyl - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store