Titulli Xhida Gashi Potputi - Jalla moj Mihane - Ngjitet Kana
Ndëgjuar 1,079
Shkarkuar 51
Pëlqyer 3
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Xhida Gashi Potputi - Jalla moj Mihane - Ngjitet Kana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store