Titulli Flora Gashi x Daim Lala x Anita Spahiu x Xhela - E kem kohen per dashni
Ndëgjuar 870
Shkarkuar 56
Pëlqyer 3
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi x Daim Lala x Anita Spahiu x Xhela - E kem kohen per dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store