Banner

Banner

Titulli Gena - Lot i embel
Ndëgjuar 4,068,851
Shkarkuar 4,798
Pëlqyer 11,157
Publikuar 11/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/LotIEmbel
Music: Genti Myftaraj
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Music Production: Gmaj7
Video: Max Production

GENA - Loti i ëmbel


STROFA 1

A e din para se te njihja ty
nuk e kisha un lotin ne sy
nuk e ndjeja kte shtrengim cdo dit
si njihja skenat dhe as cmendurit


si nje flutur ti shpirtin ma tremb
e godet aty ku me shum dhemb
asnje forc asnje frym nuk me len
loti embel per ty sot bjen


REFREN -

Te desha te dua
edhe pse ti vazhdon pa mua
Te desha te dua
dhe pse sdo tja dish per mua

STROFA 2 -

emrin tend kur permendin un mbes
te me presin as gjak un nuk qes
je kudo je gjithcka dhe me shum
je gjithmon aty ku sjam unsi nje flutur ti shpirtin ma tremb
e godet aty ku me shum dhemb
asnje forc asnje frym nuk me len
loti embel per ty sot bjen
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store