Banner

Banner

Titulli Samanta - E jotja
Ndëgjuar 5,527,654
Shkarkuar 5,471
Pëlqyer 21,711
Publikuar 18/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/Ejotja

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Samanta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/

Music: Apollo & Samanta
Lyrics: Gent Fatali & MUMA
Mix & Master: Alandy
Produced: Max Audio
Image Maker: Miranda Dupi
Mua: Elona Balaj

Yeye
Kudo qe shkoj
Je afer meje
Ose folem ose leje
Mke ra nsy e po mbon me menu kush je

Yeye
Ti e din ca du prej teje
Tnjejtin sen qe don prej meje
Pse ma heret sjena pa asnejher na dy

Ti po mshikon edhe syte spo mi hek
Po mpelqen edhe nuk e di pse
I wanna here ya talking in my ear
Come on and get me lets get out of here

Po mbon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee
Po mbon mu per veti
Po jap nje shans ty une unee

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kon bashk
Ajajajaa

Ayaa
Ti je e ke me kon desire
Ntok det edhe n'ajer
Afer vetes e di gjith un ty kam me tni

Ti po mshikon edhe syte spo mi hek
Po mpelqen edhe nuk e di pse
I wanna here ya talking in my ear
Come on and get me lets get out of here

Ty afer kur tkom
Mendjen ma ndrron
E humb me ty ton naten
E di cka don
E jotja jom eh ti i imi a je
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store