Banner

Banner

Titulli BimBimma ft Taste2 - MVK
Ndëgjuar 137,088
Shkarkuar 437
Pëlqyer 1,630
Publikuar 19/08/2018

Informatat e këngës
Beat: The Usual Suspects
rec/mix/master: Faton Dolaku
Video: Djemt e Abdullahit

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store