Banner

Banner

Titulli Lluni - KING
Ndëgjuar 589,092
Shkarkuar 1,899
Pëlqyer 1,851
Publikuar 20/09/2018

Informatat e këngës
LLUNI - KING (OFFICIAL VIDEO)
STREAM: https://lnk.site/king

Lyrics: Lluni
Beat by: Jolle
Rec: Erion Dragidella
Mix and Master: K-Master
Produced by: PINT 2018
Video by: @philip.wolf.production

Connect with Mc Kresha:
Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta

Connect with Lyrical Son:
Facebook: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial

Connect with P.I.N.T.:
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS

Connect with LLUNI:
Lluni n'Instagram: @lluni96

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store