Banner

Banner

Titulli Arta Memedi - Kleoarta
Ndëgjuar 490,524
Shkarkuar 1,421
Pëlqyer 0
Publikuar 29/09/2018

Informatat e këngës
Directed by: Alban Selimaj
Video: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Lyrics: & Melody: Hard Mc (Arbër Hyseni)
Produced by: Nolly

Published by: AVD Digital

Connect with ART:
https://www.instagram.com/artamemedi/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store