Banner

Banner

Titulli Fero - Bona fam
Ndëgjuar 5,525,998
Shkarkuar 737
Pëlqyer 6,692
Publikuar 06/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Prod. by: ZzapnChriss

Stream now Bona Fam
https://fanlink.to/BonaFam

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]

#fero #bonafam #zzapnchriss
© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store