Banner

Banner

Titulli KDDK ft. Arilena Ara - Last Train To Paris
Ndëgjuar 1,852,387
Shkarkuar 2,602
Pëlqyer 12,471
Publikuar 02/11/2018

Informatat e këngës
Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo
Follow on Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB and on Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG
Twitter: https://twitter.com/arilena_ara
Official Website: http://www.arilenaara.com

KDDK Instagram: https://www.instagram.com/kddkrap/
KDDK YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHl_mGl3d7LLNnWzkLemWxA

(c) 2008 ShqipTube: YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE / Facebook: http://smarturl.it/ShqipTubeFCB

Produced by Darko Dimitrov
Lyrics: KDDK
Make Up Artist: Lili Ismaili
Image Maker: Miranda Dupi
Vfx: Asha
Video: Max Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store