Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Nuk ishte dashuri
Ndëgjuar 460,345
Shkarkuar 157
Pëlqyer 1,657
Publikuar 15/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Aida Doci - Nuk ishte dashuri
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Arti Rec
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store