Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku ft Dona Janova - Potpuri
Ndëgjuar 1,550,605
Shkarkuar 2,750
Pëlqyer 2,211
Publikuar 22/11/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store