Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi - Plas
Ndëgjuar 18,842,886
Shkarkuar 44,901
Pëlqyer 79,299
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/KangaMagjikePlas

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Music by Flori Mumajesi
Lyrics by Flori Mumajesi
Production by Threedots

Connect with Flori Mumajesi:
https://web.facebook.com/florimumajesi
https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect with Threedots:
http://www.threedots.al/
https://web.facebook.com/threedotsalbania/

#flori #plas #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content #plas
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store