Banner

Banner

Titulli Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes
Ndëgjuar 19,248,038
Shkarkuar 48,990
Pëlqyer 65,378
Publikuar 28/11/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/BrunoXFlori

Music by : Flori Mumajesi
Lyrics by : Flori Mumajesi
Production by: Threedots

Connect to Instagram
https://instagram.com/iambrunooooo
https://instagram.com/iamflorimumajesi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store