Banner

Banner

Titulli Valbona Mema ft Gena ft Iljard Shaba - Puthem
Ndëgjuar 682,507
Shkarkuar 19,134
Pëlqyer 3,334
Publikuar 30/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA
Valbona Mema ft. Gena & Iljard Shaba - Puthem
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store