Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi - Plas (Instrumentale)
Ndëgjuar 64,632
Shkarkuar 877
Pëlqyer 1,478
Publikuar 06/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Flori Mumajesi:
https://web.facebook.com/florimumajesi
https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect with Threedots:
http://www.threedots.al/
https://web.facebook.com/threedotsalbania/

#flor #plas #instrumentale #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store