Banner

Banner

Titulli Tuna - Plage
Ndëgjuar 3,610,332
Shkarkuar 7,674
Pëlqyer 8,261
Publikuar 18/03/2019

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/fortuna

Music: Yll Limani, Gezim Lazri
Lyrics: Yll Limani
Produced & arranged: Darko Dimitrov

Concept & art directing: Astrit Ismaili
Video: Imagine Films
MUA & Hair: Sellma & Kaci
Styling: Jetmira Bejtullahu

Tuna - Plage

1
Thojn kur ja nis me pas dicka me dikon,
E mshelim njonin sy
E per me nejt me dikon
I mshelim te dy syte
Une nuk e di qysh rash
N’dashni me ty....

Thojn qe koha dalengadale e sheron cdo plage,
E cdo dite qe po kalon mu veq ma shume zemra m’qet flake,
Une s’kom me t’lon permeniher
Po kom me t’lon pak e nga pak

Ref:
Une ko mu bo si ti
Ma nuk ka me ma ni
Jetoj o pa dashni
U m’sova une nga ti

2
Ky qytet o shume i vogel une e di
N’cdo rruge gjithkah ti zonin tem ki me ni
Krejt urat qe dikur m’kan pru dej te ti
Une ko mi djeg, ti mos u prek....

Ky qytet o shume i vogel e ty kurre nuk ta ka ni,
Qe ni dite fjalt dej te une o kan me mrri
E krejt per fund te uroj cdo dite vetmi
Nje jete n’vetmi

Ref:
Une ko mu bo si ti
Ma nuk ka me ma ni
Jetoj o pa dashni
U m’sova une nga ti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store