Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. TUNA, ErgeNR - Skutaqja
Ndëgjuar 30,658
Shkarkuar 81
Pëlqyer 276
Publikuar 12/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


18. BimBimma - Skutaqja ft. TUNA & ErgeNR

_______________________________

Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeBIMBIMMA

Listen on Spotify / Download on iTunes👇🏼
💎 https://fanlink.to/BimBimmaSkutaqja

_______________________________

BimBimma "BIMA"
Beat: StrikeBeatz
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

_______________________________

📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌Connect with TUNA :
Instagram ► https://www.instagram.com/tunasejdi/

📌 Connect with ERGENR :
Instagram ►https://instagram.com/ergenrberisha

📌Connect with STRIKE BEATS:
Instagram ► https://www.instagram.com/strikebeatz

📌 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimmaTunaErgeNR #Skutaqja #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store