Banner

Banner

Titulli Mergim Mjeku - Te kerkoj
Ndëgjuar 63,154
Shkarkuar 7,785
Pëlqyer 873
Publikuar 22/03/2019

Informatat e këngës
Video : MProduction
Text : Petro Xhori
Mux & Ork : Irkenc Hyka
Mix : JoJo

#MergimMjeku #TëKërkoj #MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store