Banner

Banner

Titulli Ardian Bujupi - ZINA
Ndëgjuar 6,544,130
Shkarkuar 333
Pëlqyer 56,562
Publikuar 28/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Presented by HOBA Music

►Spotify: https://spoti.fi/2V3PR6C
►iTunes: https://apple.co/2JXsH0C


Ardian Bujupi...
► Instagram: https://www.instagram.com/ardianbujupi/?hl=de
► Facebook: https://www.facebook.com/ArdianOfficialBujupi/

Produced by Artem
► https://www.instagram.com/prodbyartem


Das Video "ZINA" wurde produziert von LEEROY
► https://www.instagram.com/leeroy
► https://www.leeroy.de
Regie: Leeroy Klauhs
Assistenz: Luka Glisic

Zina:
► https://www.instagram.com/kasia_lenhardt

#weilsiedasghettoliebt

------------
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store