Banner

Banner

Titulli Elinel - Zotit
Ndëgjuar 812,025
Shkarkuar 11,012
Pëlqyer 6,907
Publikuar 14/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Zotit

Elinel - Zotit

#elinel #zotit #onima
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store