Banner

Banner

Titulli Alberije Hadergjonaj - Pa te nuk mundem
Ndëgjuar 274,273
Shkarkuar 4,695
Pëlqyer 2,223
Publikuar 18/04/2019

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Music & Lyrics: Nurteel
Arrangement & Mix Master: Edlir Begolli
Video: Max Production
Styling: Valdrin Sahiti
M.U.A: Parukeri Estetike Merita Sageri
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pa-te-nuk-mundem-single/1460380452?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94263552
Spotify: https://open.spotify.com/album/09yg4oBFsMPegezIZ9w5z9

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store