Banner

Banner

Titulli Gugu - Faj
Ndëgjuar 36,710
Shkarkuar 6,903
Pëlqyer 478
Publikuar 23/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Lyrics & Music: Bini Nebihu (Diez Music)
Video by: Pro...Video

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94725432
Spotify: https://open.spotify.com/album/296rhI27rZmJbG2Hh0PQUd
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/faj-single/1461662094?ls=1
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store