Banner

Banner

Titulli Ana Kabashi - Ana Kabashi
Ndëgjuar 208,919
Shkarkuar 6,512
Pëlqyer 1,804
Publikuar 01/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika: Granit Gashi (Massive Production)
Melody and lyrics : Ana Kabashi
Hair and make up: Nagip & Dardanart
Outfit: Donika Loci

Spotify: https://open.spotify.com/album/0na8fjI39vZolPXNThRCSz
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/95430372
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ana-kabashi-single/1462188774?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store