Banner

Banner

Titulli Irma Libohova ft. Elizabeta Janaqi - Hoje Hoje
Ndëgjuar 171,915
Shkarkuar 6,258
Pëlqyer 2,227
Publikuar 14/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Video by: Fullmoon Production
Directed by: Klaudia Shehu
Music: Alqi Janaqi
Lyrics: Irma Libohova
Arrangement: Alsked Rrenja
Styling: Aferdita Shehi
Sponsor: M&D & Organic New Style

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/97108032
Spotify: https://open.spotify.com/album/0qUXedXDAKigQ6fpby35dQ
iTunes: https://music.apple.com/us/album/hoje-hoje-feat-elisabeta-janaqi-single/1463966756?app=itunes&ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store