Titulli Elizabeta Marku - Uff mendjen ma ke qu
Ndëgjuar 238
Shkarkuar 61
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elizabeta Marku - Uff mendjen ma ke qu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store