Titulli Elhame Ahmetaj x Arlind Lecaj - Mendjen tek ti
Ndëgjuar 61
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elhame Ahmetaj x Arlind Lecaj - Mendjen tek ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store