Banner

Banner

Titulli Dhurata Ahmetaj - Qa don ti
Ndëgjuar 56,120
Shkarkuar 173
Pëlqyer 131
Publikuar 07/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/QaDonTi
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store