Banner

Banner

Titulli Silva Gunbardhi - Baba
Ndëgjuar 1,218,693
Shkarkuar 640
Pëlqyer 12,558
Publikuar 17/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Muzika: Silva Gunbardhi
Teksti: Ymer Nurka
Orkestroi & Mix Master: Alsked Rrenja
Klarinet: Maldin Avduli
Video: Max Production

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/97262182
Spotify: https://open.spotify.com/album/1IN2kXAqAHzoRV0EZqM4ZW
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/baba-single/1464166080?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store