Banner

Banner

Titulli LYRIC MASTER - ANDRRA
Ndëgjuar 154,339
Shkarkuar 5,994
Pëlqyer 2,238
Publikuar 19/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyric: Daris
Rec&Mix: HD STUDIO

#habibi #lyricmaster #andrra
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store