Banner

Banner

Titulli S4MM feat. ILLMILL - GUNSHOTS
Ndëgjuar 1,177,429
Shkarkuar 10,933
Pëlqyer 14,212
Publikuar 24/06/2019

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music produced by : PRIMODRUM, NIZA x Don Gima

https://www.instagram.com/niza_46
https://www.instagram.com/dongima.studio
https://www.instagram.com/prodbyprimo

Video produced by : GRANDMEDIA /AVFILMS

https://www.instagram.com/m3vlo/
https://www.instagram.com/valonary/

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store