Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Elinel - Ca ka risi
Ndëgjuar 158,709
Shkarkuar 135
Pëlqyer 1,529
Publikuar 28/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
BimBimma "BIMA"
08. Ça ka risi ft. Elinel
Music: K master
Rec/mix/master: Faton Dolaku
Video: itsBimz & Rron Ismajli

BimBimma on instagram: http://instagram.com/nrbim

Elinel on instagram: http://instagram.com/officialelinel

BimBimma on facebook: http://facebook.com/fb.bimbimma
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store