Banner

Banner

Titulli Ghulo ft. Xhavit Avdyli - Zana
Ndëgjuar 3,309,092
Shkarkuar 13,504
Pëlqyer 10,389
Publikuar 29/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/zana-feat-xhaviti-single/1478150120?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/5M5FL53O9NTFpZPtBmaGuZ
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/108996362
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store