Banner

Banner

Titulli Ardian Bujupi - ARRITA
Ndëgjuar 5,724,594
Shkarkuar 662
Pëlqyer 59,772
Publikuar 04/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Album RAHAT! VÖ: 06.09.2019
Jetzt vorbestellen:
► https://rahat.lnk.to/Album


"ARRITA"
► https://ardianbujupi.lnk.to/Arrita

Ardian Bujupi...
► Instagram: https://www.instagram.com/ardianbujup...
► Facebook: https://www.facebook.com/ArdianOffici...

Produced by: Kostas Karagiozidis
Mix/Master: Kostas Karagiozidis
Lyrics: Ardian Bujupi & MUMA

Video production: Shiva Picture
Director : Juli Lutovac
D.o.p : Royald Elezaj
Editor : Rajmond Guni
Colour gratings: Xhorxh Baxhaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store