Banner

Banner

Titulli Eni Koci feat. Lindon - Bella
Ndëgjuar 1,144,349
Shkarkuar 11,041
Pëlqyer 7,265
Publikuar 04/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
#enikoci #lindon #bella

Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Eni Koci & Lindon
Styling : Dejzi Dresses
MUA : Adelina Kastrati
Hair: X Sallon

Special thanks :
"Balles" club, Prishtine
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store