Banner

Banner

Titulli Lluni - Yeah Bitch
Ndëgjuar 241,022
Shkarkuar 504
Pëlqyer 2,969
Publikuar 07/07/2019

Informatat e këngës
Stream or Download „YEAH BITCH“ by LLUNI here 🎧
https://avddigital.lnk.to/YeahBitch 🎧

Lyrics: Leart Zymeri - Lluni
Beat by: Meriton Ajdini (Majki)
Produced by: Kushtrim Berisha - K-Master
Asisst Rec: Erion Dragidella - Erno
PINT STUDIO 2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store