Banner

Banner

Titulli DJ Gimi-O x Liri - NI NAT
Ndëgjuar 262,242
Shkarkuar 8,221
Pëlqyer 4,026
Publikuar 21/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
The first Single „Ni Nat“ from „Liri“ is OUT NOW!

Follow Us in…

INSTAGRAM ▸ @mergim_taa
https://www.instagram.com/mergim_taa/
SNAP ▸ mergim_ta

INSTAGRAM ▸ @liri_tahiri
https://www.instagram.com/liri_tahiri/
SNAP ▸ liridon.tahiri

Label: MIA MUSIC
INSTAGRAM ▸ @miamusic_de
https://www.instagram.com/miamusic_de/

Music

Beat: BujaaBeats
Instagram: https://instagram.com/bujaabeats/

Future Production
Executive Producer: Beni Xhemas
MIX: GentFM & MochaBeatz
Instagram: https://www.instagram.com/futureproduction1/
E-Mail: [email protected]

Master: Nuri SngR
Instagram: https://instagram.com/mixed_by_nurisngr/

Film
Atilla Deniz
Kameramann, Color Grading & Schnitt: Atilla Deniz
Website: https://www.atilladeniz.com
Instagram: https://instagram.com/_atii/
E-Mail: [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store