Banner

Banner

Titulli Samanta - Golosa
Ndëgjuar 2,673,719
Shkarkuar 18,902
Pëlqyer 19,663
Publikuar 21/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/
Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/

Music & Arrangement - Alfred Sula
Lyrics - MUMA
Produced - MAX Audio & AS.Recording Studio
Beat By Marko
Image Marker: Miranda Dupi
M.U.A & Hair: Sellma Kasumoviq & Eva Dibra
Video by: Max Production
Special Thanks: Nazar Beach "Green Coast"

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/golosa-single/1477369172?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/133ulum3xrFzsYGoyuRs2f
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/108334342

Ti tjetren e ke sjell
Para meje e percjell
Mu s'mprek dot ntel
Boy boy she's a toy

Edhe kto ke me e lon
Se dashni me to nuk bon
Zemres rrahjet nuk ja con
Drun drunk drunk je kon

Kur mke thon ti hajde dalim dalim
Krejt gabimet a pi falim falim
Prap prap puthjet mos ti nalim
Ti mdon ma shum se money

E mke thon ke me kon mi esposa
Amo jom teper celosa
Nuk jam kon ti mke bo mu mafiosa
Jom jom teper golosa

Prom prom prom
A e din se prom u kon

Prom prom prom
A e din se prom u kon

Tonat zezat po i bon e di
Ciken e shpis po e kerkon ti
N'gishta diamant ti
Ato svyn sen nese ski dashni
Let go
Prom prom prom prom
Prom u kon bomb bomb
Apet po ta ni aromen qe te un ki lon lon
Nsfond stefflon don
Yes a so mi like it
Kur ti gjith mkerkon

E mke thon ke me kon mi esposa
Amo jom teper celosa
Nuk jam kon ti mke bo mu mafiosa
Jom jom teper golosa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store