Banner

Banner

Titulli Loredana feat. MERO - Kein Plan
Ndëgjuar 43,722,915
Shkarkuar 19,150
Pëlqyer 574,360
Publikuar 05/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
-
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store