Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Ushqim Kinez
Ndëgjuar 159,714
Shkarkuar 224
Pëlqyer 1,393
Publikuar 06/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/UshqimKinez

Shaolin Gang - Ushqim Kinez
Lyrics: Shaolin Gang
Music: Benihana Boy
Mix/Master: Florent BoshnjakuRef:
Sillna si boss
N’pamje shume flawless
Me tre dhipa me ni kerr
Ti po hec en kam

N’rruge gjithe jom kan
Dellav nuk i ndahem
Mahall tu pi osje
Jo palidhje nuk kom dal

Vers:
Jo veq kejt rasisht kto pantolla i kom qky
Jo veq kejt rasisht kejt kta tipa pe kthejn kryt
Jo veq kejt rasisht kejt kta heda jom tu i shit
Jo veq kejt rasisht m’hup vetedija per qdo dit
Sjem sjem njejt besom ti sje djale i keq
Prej 0 vjet kerkush ska pas me mi ru mu lekt
Sikur beni heca vet sikur django asni zingjir se kom qef
Tjera forma un’ kom flex e me dhipa veq finesse
E me tesha gjithe i njejt saucin
E hejterat me goje qel jom tu i lan plasin
Edhe shoqet tua si po m’shohin n’rrug flasin
M’doket i kom ni qe kejt po dojn me ardh te babi
Fati ktu mu jo sem ka pru
E kalumja paranojen dhurate ma ka pru
Plot plot me banane rruga ktu u shtru
Kadal mun’ me rrshit e gorillat mujn me t’gju

Ref:
Sillna si boss
N’pamje shume flawless
Me tre dhipa me ni kerr
Ti po hec en kam

N’rruge gjithe jom kan
Dellav nuk i ndahem
Mahall tu pi osje
Jo palidhje nuk kom dal

Bridge:
Pshiuu pshiuu dy pluma dy trupa uhh
T’kapen ty si zhuga nese je ka don mu kru
Pshiuu pshiuu dy pluma dy trupa uhh
Nese asnjo ty nuk t’kap prap ka me provu

Vers:
Du ushqim kinez edhe pse nuk ka n’qytet
Nese so per pare e per lek ma mir mu mos em vet
A pe sheh qe sjena t’njejt a pe sheh qe nuk po t’njeh
A pe sheh qe si po vi meniher ajo po t’len
N’rruge skom nejt palidhje
Une kom punu qdo dille
Edhe myshterit si pe provojne
Po ma bojn po m’sillet
Tash un’ i kom msu kejt stilet
Edhe tash i di kejt hilet
Jo qe po du mi perdore
Ama duhet me ru shpinen
Viberi pa pare un’ e perdori per pare
Edhe telefonin asniher nuk e qoj me t’paren
Rrogen nuk e du me t’parin
Big big big shawty
Pe du pallten kejt me furr
Qe me m’nxjerr si rick rosi
Tima kom bo shume hapa kom marr shume
Fanten e kom plot me lloq mu dy veshkat em deshtun
Nese dhipi yt ma gjun so faji te un’
Nah nah nah
Nese dhipi yt po blen garant blen te un’ yea

Ref:
Sillna si boss
N’pamje shume flawless
Me tre dhipa me ni kerr
Ti po hec en kam

N’rruge gjithe jom kan
Dellav nuk i ndahem
Mahall tu pi osje
Jo palidhje nuk kom dal

Bridge:
Pshiuu pshiuu dy pluma dy trupa uhh
T’kapen ty si zhuga nese je ka don mu kru
Pshiuu pshiuu dy pluma dy trupa uhh
Nese asnjo ty nuk t’kap prap ka me provu
Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store